6 czerwca 2021

Colleen Hoover i historia pewnej dwójki osób

By Sylwia

Historie romantyczne są opowiadane przez wielu pisarzy na różne sposoby. Warto zapoznać się z tym jaką historię obecnie napisała amerykańska pisarka Colleen Hoover. Jest ona twórczynią, która świetnie wplata romans oraz uczucie w historie, które pisze życie. Zwykli ludzie, problemy a na tle tego niesamowita opowieść o tym jak druga na pozór zwykła osoba może zmienić życie. Zakochanie się, a następnie poznawanie tej drugiej wyjątkowej osoby. Co można w takie sposób odkryć? To wszystko na kartkach książki Nagie serca ze strony www.taniaksiazka.pl od Colleen Hoover.

Colleen Hoover i historia pewnej dwójki osób

Colleen Hoover i jej najnowsza książka udowadniają, że historia miłosna może przytrafić się każdemu w najmniej oczekiwanym momencie. Cała opowieść jest opowiadana oczami głównej bohaterki, której dotychczasowe życie dalekie było od tego znanego z bajek. Musiała ona samotnie kroczyć przez świat oraz dawać sobie rady z wszystkimi wyzwaniami po kolei. Zadanie to okazało się nie łatwe jednak Beyah, o której jest tutaj mowa, dała sobie radę. Jej życie ma się teraz odmienić. Wywalczyła ona sobie stypendium na wymarzoną uczelnię oraz kierunek studiów. Jednak nim to się stanie dziewczynę czeka jeszcze jedna niespodzianka. Życie jej matki właśnie dobiegło końca, a Beyah będzie musiała dać sobie radę teraz w nowym miejscu zamieszkania. Musi zamieszkać z ojcem, który jednak nie jest dla niej żadną ważniejszą postacią. Prawie w ogóle go nie zna, a ich relację można by porównać do dwójki sąsiadów, którzy mieszkają na tej samej ulicy. Znają się z widzenia, natomiast nie można powiedzieć o nich czegoś więcej. Beyah nie miała okazji dowiedzieć się co to jest matczyna miłość czy też troskliwy ojciec. W tej beznadziejnej sytuacji wydarzył się jednak cud, a był nim Samson.

Co stanie się z Beyah po poznaniu Samsona?


Beyah spotka Samsona. Początkowo będzie on dla niej tylko sąsiadem jednak już wkrótce relacja ta zmieni się w zupełnie coś innego. Beyah pozna Samsona, który jest niemalże tak samo wrażliwy jak ona. Te podobieństwo zadecyduje o tym, że Samsona i Beyah zaczną ze sobą spędzać coraz więcej czasu oraz lepiej się poznawać. Ich relacja będzie na tyle poważna, że postanowią oni ze sobą romansować jednak tylko do końca wakacji. Letni romans wydawałoby się, że pójdzie w najlepsze jednak nie będzie aż tak cudownie. Beyah dowie się o tajemnicy, którą Samson skrywał. Teraz już nic nie będzie takie jak wcześniej. Książka “Nagie serca” od Colleen Hoover okaże się pełna zaskoczeń.