11 czerwca 2021

Bohaterowie książki “Nagie serca”

By Sylwia

Postacie z ciekawą przeszłością to coś co można spotkać w książkach tylko najlepszych pisarzy. Są oni mistrzami tworzenia postaci, które są wielobarwne oraz co ważniejsze trójwymiarowe. Stworzenie takich postaci zapewnia, że czytelnik w trakcie lektury będzie mógł zrozumieć postacie oraz ich postępowanie. Motywy, powody działań oraz cechy osobowości są właśnie tym co czytelnicy lubią najbardziej. Jedną z pisarek, które umieją tworzyć postacie ludzkie na kartkach książki jest Colleen Hoover-autorka książki “Nagie serca“, która właśnie ma premierę (https://www.taniaksiazka.pl/nagie-serca-colleen-hoover-p-1534155.html).

Kim są bohaterowie książki Colleen Hoover “Nagie serca”?

Bohaterowie najnowszej książki “Nagie serca” Colleen Hoover to postacie, które na jeszcze w bardzo młodym wieku, a ich plany na przyszłość jeszcze nie są pewne. Pewna za to jest ich przeszłość, której nie da się już zmienić. Beyah jest dziewczyną, która przez wiele lat życie była niedoceniona przez swoich rodziców, a mało tego nie zapewnili oni jej odpowiednich warunków do wzrostu i rozwoju. Nie chodzi tutaj tylko o strefę ekonomiczną, ale także uczuciową. Matka Beyah nigdy nie była dla niej wystarczającym wsparciem, a jej śmierć nie za wiele zmieniła w życiu dziewczyny. W końcu matczyna miłość to i tak coś czego dziewczyna nigdy nie zaznała. Jedyne co teraz musiało się zmienić to adres zamieszkania dziewczyny. Jest ona teraz skazana na swojego ojca, który również nie jest jej specjalnie bliski. Dziewczyna jednak długo nie pozostanie w nowym otoczeniu, ponieważ pozna Samsona.

Bohaterowie książki “Nagie serca”


Książka “Nagie serca” jest dziełem pisarki Collenn Hoover. Jej główną bohaterką jest Beyah, natomiast głównym bohaterem Samson. Jest on zwykłym chłopakiem z sąsiedztwa. W odróżnieniu od głównej bohaterki jego rodzice nie byli aż tak beznadziejni, a życie chłopaka układa się pomyślnie. Z nowo poznaną dziewczyną Beyah zacznie on wkrótce romans, który miał być tylko przelotny. Jednak plan ten może nie być tak idealny jak się zdawać mogło. Chłopak chowa przed światem pewien sekret, który może zmienić wszystko jeśli wyjdzie na jaw. Beyah pewnego dnia dowie się o nim i wtedy będzie trzeba postanowić co dalej. Jak potoczy się dalej ta historia?

Książka “Nagie serca” od Colleen Hoover jest idealną pozycją dla fanów romansu oraz nietuzinkowej fabuły. Postacie książkowe również są oryginalne oraz warto je poznać. Historia Beyah oraz Samsona na długo pozostanie w pamięci czytelników, a premiera książki już wkrótce. Nie można jej przegapić!