21 czerwca 2021

“Nagie serca”-co Colleen Hoover opowie tym razem?

By Sylwia

Literatura zagraniczna co roku okazuje się być miłym zaskoczeniem dla czytelników z Polski, którzy mają okazję zapoznać się z przetłumaczonym oryginałem książki. Romanse nie są tutaj wyjątkiem. Książki takiego typu są dla wielu osób sposobem na spędzenie wielu godzin rozrywki, a także zapoznanie się z opowieścią, która kto wie może wydarzyła się gdzieś na prawdę. Jedną z bardziej popularnych autorek książek romantycznych jest Colleen Hoover. Ta amerykańska pisarka znalazła się już wielokrotnie na listach bestsellerów magazynu New York Times, a jej najnowszym dziełem jest powieść “Nagie serca“.

“Nagie serca”- co Colleen Hoover opowie tym razem?

Colleen Hoover jest znana ze swoich powieści romantycznych, które za każdym razem oferują coś innego. Jej postacie są zbiorem różnych cech charakteru oraz problemów, które pozwalają nie tylko polubić bohaterów, ale także utożsamić się z nimi. Bohaterami, których czytelnik spotka na kartach powieści okaże się tym razem Samson oraz Beyah. Będzie to dwójka głównych bohaterów, którzy mimo, że są różni od siebie to jednak znajdują w sobie nieco podobieństwa, a wraz z nim nieco sympatii dla siebie nawzajem. Beyah jest dziewczyną, która nie planowała, że akurat teraz, po śmierci swojej matki kogoś pozna. Natomiast Samson jest chłopakiem, który nie ma problemów, pochodzi z dobrej, majętnej rodziny, a jego życie układa się spokojnie i bezproblemowo. Ta dwójka odnajduje między sobą nić porozumienia, a od tego momentu zaczyna ich przyciągać do siebie coraz bardziej. Książka “Nagie serca” od Colleen Hoover ma premierę już wkrótce.

Historia głównej bohaterki Beyah

Beyah jest dziewczyną, którą warto poznać. Jej postać mimo, że nie miała lekko w życiu to jednak zawsze starała się wiele osiągnąć. Jej upartość pomogła jej przezwyciężyć wiele złego, a także obojętność jej rodziców względem niej. Jak można dowiedzieć się z książki Beyah nie uzyskała od swoich rodziców zbyt wiele. Byli oni dla niej niemalże jak obcy, którzy nie interesowali się nią za bardzo. Śmierć matki Beyah zmieniła w jej życiu właściwie tylko adres zamieszkania. Kolejnym etapem dla Beyah była przeprowadzka do ojca, który jednak nie był dla niej dużo lepszy niż matka. Po zamieszkaniu z nim dziewczyna czuje się jakby mieszkała z obcym. Czy tak właśnie ma spędzić następne lata Beyah? Nie planuje ona tego. Już wkrótce ma rozpocząć swoje wymarzone studia, a wraz z nimi zmienić miejsce zamieszkania. Plany są ambitne jedna w międzyczasie poznaje ona Samsona.